2014

Historic Kokořínsko

Úvodní dějství Seriálu Historic 2014 je v cíli. Pořadatelé Kokořínsko Historic 2014 již popáté připravili v okolí Mšena velmi pěknou soutěž. Z více než 40ti posádek se nejlépe dařilo posádce Urban - Viktorinová, na druhém místě skončila posádka Kašpar - Janáková a třetí skončila posádka Vodochodský - Vlková. Pohár města Mšena za nejlepší výsledek ve třetí etapě, která startovala z Mšenského náměstí, převzala z rukou starosty posádka Hudský - Hoření

1_etapa.pdf (31848)

2_etapa.pdf (31039)

3_etapa.pdf (31202)

Výsledky Kokořínsko 2014.pdf (23,5 kB)

Vítězné posádky  

Foto na :

https://veteranibrod.rajce.idnes.cz/

bimboo10.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014/

https://alesa1.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014/

https://manyjak.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014/

https://viktorky.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014/

https://bimboo10.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014_od_O.Kroutila_AMS_Classic/

https://cmelakkaja.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2014/

https://net0pyr.rajce.idnes.cz/2014_2.14.-15._Historik_reli_Kokorinsko/

A video zde : https://www.youtube.com/watch?v=SqmjwQPT4rs

Historic Krkonoše

Na start letošní druhé soutěže seriálu nakonec dorazilo 22 posádek. Podvečerní vstup do soutěže, který obstaral krátký měřený úsek jetý na průměr, nejlépe vyšel Adéle Vlkové s Klárou Viktorinovou s Toyotou Celica, v těsném odstupu je následoval Václav Mráz s Hanou Zemanovou na Škodě 100, třetí místo patřilo Davidu Dvorskému se synem Danielem na sedadle spolujezdce, kteří přijeli s nádherným Jaguarem G 420. Zaváhání v dalším průběhu první etapy však provedoucí posádku znamenalo propad na osmé místo a uvolnění první příčky pro Mráze. Na druhou příčku se vyšvihl ze šesté příčky Aleš Urban navigovaný Markétou Viktorinovou na Audi Coupé GT a z páté na třetí místo postoupil Jiří Hambálek se synem Vítem na Škodě Octavia.

Start do dopolední sobotní druhé etapy ještě provázelo sluníčko, ale blížící se mraky slibovaly déšť, který provázel soutěžící až do poledního cíle a vydržel i do staru odpolední etapy, v jejímž průběhu se počasí naštěstí umoudřilo a v cíli už zase soutěžící přivítalo sluníčko. Za denního světla se pak již většina posádek s orientací vypořádala daleko lépe než v pátečním večeru a tak vedení z pátečního večera Mráz udržel až do cíle soutěže. O pouhé dva body zaostal Urban a i třetí místo zůstalo Hambálkovým.

 Z pozice pořadatele mne pak velmi potěšilo, a mohlo by to být i příslibem do budoucna, že většina účastníků zůstala v centru soutěže až do neděle a užila si tak sobotní večer ve společnosti svých soupeřů na trati při debatě nad zážitky ze soutěže, o starých autech, plánech do budoucnosti a mnohém dalším co nás všechny spojuje.

Výsledky Krkonoše 2014.pdf (78,6 kB)

Vítězné posádky

Foto zde :

https://net0pyr.rajce.idnes.cz/krkonose/

https://veteranibrod.rajce.idnes.cz/Historic_Krkonose/

Historic Jizera


Zápolení na třetí soutěži seriálu bylo napínavé až do konce, a před závěrečnou etapou bylo stále minimálně pět posádek v reálném souboji o stupně vítězů, první dvě navíc se shodným počtem 17 trestných bodů. Nejšťastnější v cíli byla nakonec vítězná posádka Miloš Kašpar a Marie Janáková s Austinem Mini, druzí skončili po drobném zaváhání Karel Vodochodský s Adélou Vlkovou jedoucí tentokráte s Wartburgem 353 a průběžné třetí místo po obědě uhájili Aleš Urban s Markétou Viktorinovou startující s Audi Coupe GT. Před závěrečnou soutěží je tedy v čele stejně jako loni Aleš Urban, ten ovšem závěrečnou soutěž pořádá, a bude tedy opět čekat, kolik bodů nasbírají soupeři. Celkové pořadí v seriálu je tedy opět do poslední soutěže otevřené...

Kompletní výsledky Historic Jizera naleznete na hlavní stránce. 

Výsledky Jizera 2014.pdf (84,7 kB)

Vítězné posádky

Foto zde :

https://veteranibrod.rajce.idnes.cz/Historic_Jizera_2014/

https://veteranibrod.rajce.idnes.cz/Historic_Jizera_2014/

https://net0pyr.rajce.idnes.cz/2014_9.19.-21._Jizera/

Historic Želiv 2014

Poslední soutěž ročníku se dle slov účastníků soutěž povedla. Na startu se sešlo nakonec pouze 17 posádek, ale bojovalo se až do konce, a na úroveň soutěže to vliv nemělo. Nejlépe si vedla posádka Miloš Kašpar - Marie Janáková, druhé místo obsadila posádka Jan Žlábek - Petr Heřman a na stupních vítězů je doplnila posádka Petr Říha - Milada Říhová. Kompletní výsledky naleznete na hlavní stránce vlevo.

  V napínavém závěrečném podniku seriálu nakonec celkové třetí místo ziskem 52 bodů uhájila posádka Václav Mráz - Hana Zemanová, druhé zbylo na posádku Aleš Urban - Markéta Viktorinová se ziskem 60 bodů. Vítězem letošního ročníku se stala posádka Miloš Kašpar - Marie Janáková se ziskem 70 bodů.

Výsledky Želiv 2014.pdf (79 kB)

Vítězné posádky

Foto zde :

vory90.rajce.idnes.cz/Zeliv_veteran_rally_2014/

viktorky.rajce.idnes.cz/Historic_Zeliv_2014_-_net0pyr/

veteranibrod.rajce.idnes.cz/Historic_Zeliv_2014/

burdajiri.rajce.idnes.cz/Historic_Zeliv_2014/

Vítězné posádky seriálu 2014